Sizden Gelenler

Emre Bey'e ilk danışmam 7 ay önce oldu. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine ulaştım.

Çocukluğumdan beri fazla kilolarımla uğraşıyordum, bunda yanlış beslenme alışkanlıklarının etkisi çok fazlaydı. Yediklerime hiç dikkat etmiyordum ve genelde hep tek yönlü besleniyordum. Örneğin eskiden asla meyve yemez ve tv seyrederken ya da ders çalışırken sürekli cips, çerez vs. yağ oranı yüksek besinler tüketirdim. Üniversite mezuniyetimden sonra iş arama döneminde daha da hızla kilo almaya başladım, stresli dönemlerde sürekli kendimi aç hissediyordum.

En son ailemin de ısrarları üzerine, diyetisyene gitmeye karar verdim ve Emre Bey'le görüştüm. İlk önce çeşitli ölçümler yaptı ve metabolizmama uygun bir diyet listesi hazırladı. Her hafta rutin kontrollere gittim. Listem günlük 6 öğün içeriyordu ki, bu da açlık hissi duymamamı sağlıyordu. Elbette Emre Bey'in sağladığı motivasyonu da belirtmeliyim.

7 ayın sonunda toplam 21 kilo vererek ideal kiloma ulaştım. Ben kendi adıma danışmanım Emre Bey'in tavsiyelerinden ve desteğinden çok memnun kaldım. Kilo sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.

Teşekkürler..

A.K.

 

Emre Bey'i bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum.

Emre Bey verdiği diyet programıyla istediğim kiloya kavuşmamı sağladı. Vücudumda bölgesel olarak bir orantısızlık söz konusuydu. Verdiği programa harfiyen uydum ve sonuca kolay ve kalıcı bir şekilde ulaştım.

Ona çok teşekkür ediyorum. Hastasıyla çok ilgili ve detaylara önem veren birisi. Güler yüzlü, samimi ve özverili. Tecrübeleri arttıkça bu özelliklerinin olumlu yönde daha da artacağı kanaatindeyim.

Yeliz G.K.

 

Merhaba,

Emre Bey'le yaklaşık 2 yıl önce, bir arkadaşımın önerisiyle tanıştım.

O dönemde tezimi hazırlıyordum ve aynı zamanda çalışıyordum; anlayacağiınız, bırakın yemek hazırlamayı, masada yemek yiyecek vakit bile bulamıyordum. Dolayısıyla "fastfood" diye tabir ettiğimiz, çcabuk hazırlanan gıdalarla besleniyordum. Tabii yoğun çalışma tempomun arasında spor yapacak vakit de bulamıyor, bilgisayarın başında sağlıksız, kızarmis ya da hazır gıdalar tüketiyordum; iki ay içinde 10 kilo aldığımı farkedene kadar..

Ben de, çoğumuz gibi ilk 1 yıl, şok diyetler uygulamaya başladım, fakat bu girişimlerim düşük tansiyon nedeniyle ne yazik ki revirde sonlandı :)

Kendime olan güvenimi tam yitirecektim ki, Asliıadli arkadaşımın önerisiyle Emre Bey'in muayenehanesine gittim.

İlk randevumuzda , bana o kadar güleryuzlu davrandi ki, ona güvenebileceğimi anladım. Bana yapabileceklerimi ve yapamayacaklarımı, açıkça anlattı. Ölçüm ve testlerden sonra, yaşam tarzımı, çalişma stilimi ve uyku saatlerimi göz önünde bulundurup, sadece benim bünyeme özel bir diyet hazırladı.

Bu seansların bana aynı zamanda terapi gibi geldiğini itiraf etmeliyim, çünkü kilo verebilecegime hiçbir şekilde inanmiyordum artık. İlk hafta uyguladığım diyetle beraber, hiç aç kalmadan, kolayca hazırlanan ve heryerde bulunan gıdalar tüketerek, kilo verdiğimi görünce çok şaşırdım ve o günden sonra her hafta Emre Bey, yeni bir diyet listesi hazirladi bana.

İtiraf etmeliyim ki, ipin ucunu kaçırıp, abur-cubur tükettiğim zamanlar oldu :) Fakat bunlar, Emre Bey'in güleryüzü ve anlayışı sayesinde bir cezaya degil, o hafta için farklı bir diyet uygulamamızı sağladı.

6 ay sonunda, eski kiloma kavuşmuştum ve eskisinden daha sağlıklıi ve ince bir görünümüm vardı. Tedavimiz sona ermesine rağmen, Emre Bey ne zaman ihtiyacım olursa rahatca arayıp, danışabileceğim bir doktor olarak kaldı. Şimdi sağlıklı yaşamanin keyfini sürüyorum.

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Tesekkurler

Özge T.